Hakkımızda

Ege Bölgesinin ilk bilgisayar firmalarından olan Egekomp Bilgisayar Ltd. Şti. 1985 yılında yazılım, bakım ve eğitim alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Her zaman hizmette güven, kalite, hız ve devamlılığa önem veren Egekomp Bilgisayar, alanında birçok yeniliğe imza atmıştır.

İlk olarak Amstrad bilgisayarlarının Ege Bölge Distribütörü ve teknik servisi olarak faaliyete başlayan Egekomp, bu alanda yaptığı katma değerli işler ile bilgi teknolojileri sektörünün gelişiminde önemli rol oynamış ve bilgisayar teknolojilerinin evlere kadar girerek gençlerin bilgisayarla tanışmasını sağlamıştır.

Önemli Kamu Kuruluşları ve Özel İşletmelere çeşitli konularda ve sektörel yazılımlar hazırlayarak birçok firmanın yazılım teknolojileriyle tanışması ve bilişim sektöründen faydalanmasına yardımcı olmuştur. Bak Holding, Adas, Batı Tekstil, Pistonsan, Soylu Holding, Dolmenler, Yeşilyurt Devlet Hastanesi gibi Ege Bölgesinin bir çok önemli kuruluşlarının bilgisayarla tanışması ve tüm işlerinin bilgisayara uygulanmaya başlanması sürecinde Egekomp yanlarındaydı.

Egekomp Bilgisayar’ın sürekli, uyum içinde bir arada çalışan uzman kadrosu, her biri birbirini tamamlayan alan bilgilerine sahip yazılım, sistem, satış ve proje yönetmenlerinden oluşan proje takımları biçiminde yapılanmıştır.

1985 yılından bu yana. edindiğimiz tecrübe, bilgi ve değerler ile bilgi teknolojileri sektörüne katkı sağlamaya devam ederken bir yandan da, ekonomik ve ticari hırslarımızın, insani, ahlaki ve etik değerlerimizi önüne geçmesine izin vermeden, sizlerin yanında olmaya devam ediyor olacağız.