“SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN”

İŞİM HERYERDE B2B

B2B (Business To Business) firmalar arasında satış yönetimini ve ilişkisini sağlayan ve otomatikleştiren bir yazılım modelidir. Sağlayıcı firmanın ürünlerine, bayilerinin kolaylıkla erişimini sağlayan bir sistem olup, yaygın olarak kullanılmaktadır.

b2b1
b2b2B2B’de Neden İŞİM HERYERDE?
İşim heryerde B2B uygulamasıyla kendi ürünlerinizi müşterilerinize kolaylıkla pazarlayabilirsiniz. Sistem üzerinden fatura-sipariş-irsaliye detaylarını müşterilerinize sunabilir, cari ödemelerinizi online sanal pos – 3D olarak tahsil edebilirsiniz.

İşim heryerde B2B uygulaması, satış-raporlama- ödeme işlemlerini yaparken ERP sisteminizle eş zamanlı çalışarak yönetimsel, operasyonel, satış ağı, muhasebeleştirme gibi konularda, zaman ve personel giderlerinizin azalmasına yönelik maksimum faydayı sağlar.

İşim heryerde B2B uygulaması, ERP sisteminizle eş zamanlı ve entegre çalıştığı için sistem üzerinden kayıtlı olan müşterileriniz, kendi cari hareket kayıtlarına, stoklarınıza ve sipariş bilgi sistemine canlı olarak erişir. Bu durum, satış sonrası hizmet anlamında da kolaylık sağlayacaktır.

Kısacası İşim heryerde B2B sistemleri, gerek plasiyer, gerek bayi işlemleri olsun, satış öncesi ve satış sonrası operasyonel maliyetleri çok ciddi oranda düşürürken, müşteri memnuniyetini de arttırmaktadır.