“EKİBİNİZ SAHADA SİZ OFİSTE RAHAT EDİN”

İŞİM HERYERDE CRM

CRM (Customer Relationship Management) Müşteri Beklentilerini anlamak ve operasyonel verilerin sağlıklı analizi yapabilmek adına çalışma stratejileri oluşturmaya yönelik bilgilerin edinildiği programlara denir. CRM programlarının iki önemli özelliği ön plana çıkmaktadır.

• Veriler içerisinde; müşteri profili, alışkanlıkları, beklentileri, konum ve bölge bilgilerini gibi Müşteriyle ilgili gerekli verileri toplamak.

• Elde edilen veriler neticesinde müşteri bazlı analizler yapmak.

crm1
crm2CRM’de Neden İŞİM HER YERDE?
İşim her yerde CRM uygulaması, mevcut CRM yapılarında ki gibi müşteri bazlı data ve analiz sağlarken, aynı zamanda ERP sisteminizle bağımsız veya eş zamanlı çalışabilir. İlk veri girişine gerek olmadan, direkt olarak ERP sisteminizden aldığı verilerle kullanıma hazır hale gelir. İşim her yerde CRM uygulaması üzerinden teklif, satın alma, tahsilat, seyahat talepleri oluşturulup ERP sistemine anında kaydı sağlanabilir.

Günümüz rekabet koşullarının en temel ihtiyaçlarından biri olan müşteri bazlı analitik inceleme ve operasyonel işlemler, işim her yerde uygulaması ile kolaylıkla sağlanabiliyor. ERP sisteminizle entegre çalıştığı için veri girişini minimum seviyeye indirir ve müşteri alışkanlarını detaylı raporlar halinde sunar. Bu durum müşteri analizlerine zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

İşim her yerde CRM uygulaması, geliştirilebilir bir yapıya sahip olduğundan dolayı ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilebilir. Uygulama veri kaynağı ERP sisteminden sağlandığı için, analitik incelemelerle rekabet avantajı yaratmaktadır.