NETSİS

Netsis Çözümlerimiz

Teknolojik İhtiyaçlarınıza Özel Yazılım Çözümleri

Netsis onaylı destek personellerimiz tarafından profesyonel düzeyde eğitim, destek ve danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ERP programları çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerdeki temel iş süreçlerini verimli şekilde yönetilmesini sağlar ve firmaların iş süreçlerini hızlandırarak, büyüme sürecinde ihtiyaç duydukları çevikliği sağlar. Netsis gibi ERP programlarını verimli kullanmak günümüzün rekabet ortamında sizleri bir adım öne çıkartacaktır. Bu nedenle Netsis danışmanlarınızı doğru seçmek büyük önem taşır. Egekomp Bilgisayar olarak bizim misyonumuz firmanıza kurumsal çerçevede uygun çözümler üretip geliştirmek ve firmanızı bir üst seviyeye taşımaktır.

Orta ölçekli işletmelerde finans-muhasebe, üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamaların merkezi yönetimi için geliştirilen Logo Netsis 3 Standard, ölçeklendirilebilir yapısıyla, zaman içinde değişen gereksinimlere de kolayca uyum sağlıyor.

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

KOBİ’ler üretimden siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetiyor.

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

Zengin iş fonksiyonlarına sahip kurumsal ERP çözümü Logo Netsis 3 Enterprise; büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına uygun kapsamlı çözümler sunarak işletmelerin verimliliğini destekliyor.

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

1985’ten Bugüne…

tr_TRTurkish