Microsoft Office 365

Microsoft 365'i Keşfedin

Microsoft 365 ile potansiyelinizi artırın

Microsoft 365 ile şirketinizin hedeflerine ulaşmasını ve bunların ötesine geçmesini sağlayın. Üretkenlik uygulamaları, e-posta, randevu planlama, görüntülü toplantılar, sohbet ve kurumsal düzeyde güvenlik gibi birçok aracı ve içeriklerinizi tek bir yerden yönetin.

Office365, Microsoft’un bulut altyapısını kullanan, kurumsal e-posta hizmeti, şirket içi mesajlaşma ve video konferans, takım çalışması ve verimlilik arttırıcı uygulamaların hepsini barındıran bir hizmettir. Microsoft’un %99,9 çalışma süresi garantisi verdiği Office365 ürünleri firmanızın klasik Microsoft Office uygulamalarına, e-postalarına, takvimine, dökümanlarına her yerden ve her zaman en güvenli şekilde ulaşmanıza olanak sağlar. E-postalarınız ve verileriniz, sisteminizde çıkabilecek sorunlardan etkilenmeden Microsoft’un gizlilik sözleşmeleri ile güvencesi altında. Sizleri de Office365’e taşıyalım Microsoft’un yüksek güvenlik önlemleri sayesinde verileriniz zararlı yazılımlardan etkilenmesin ve her zaman her yerden verilerinize ulaşım aynı anda çalışabilmenin esnekliği ve rahatlığından faydalanın.

Microsoft 365 İş Standart

Word, Excel, PowerPoint ve Outlook’un masaüstü sürümleri. Katılımcı kaydı ve raporlama özellikli web seminerleri. Microsoft Loop kullanarak birlikte bir şeyler oluşturabileceğiniz, işbirliğine dayalı çalışma alanları

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

Microsoft 365 İş Temel

50 GB posta kutusu ve özel e-posta etki alanı adresi ile e-postaları barındırın. Microsoft Teams kullanarak kişiler arasında bağlantı kurmak üzere ekip çalışması için bir merkez oluşturun. Outlook, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote gibi web için Microsoft 365 uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

Microsoft 365 İş Ekstra

Gelişmiş kimlik ve erişim yönetimi. Virüs ve kimlik avı saldırılarına karşı iyileştirilmiş siber tehdit koruması. Kurumsal düzeyde cihaz ve uç nokta koruması. Hassas bilgileri keşfedin, sınıflandırın ve koruyun

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

1985’ten Bugüne…

tr_TRTurkish