Storage ve Sanallaştırma

İşletmenizi Güçlendirin

Stratejik Depolama ve Sanallaştırma Çözümleri

İşletmenizde kullanacağınız uygulamalar ve servisler için bir sürü sunucu almak yerine sanallaştırma teknolojisi kullanarak bir fiziksel sunucunun üzerinde yapılandırılan birkaç sanal sunucu ile kaynaklarınızı daha etkin şekilde kullanırken, bir yandan da bilgi işlem maliyetleriniz ciddi oranda düşürebilirsiniz. Uygulamaların ve servislerin kaynak ihtiyacına göre devamlı değişerek şekillenen sanal sunucular bir sunucuyu en verimli şekilde kullanmanıza olanak sağlayacak, sunduğu yönetimsel ve yedekleme kolaylıkları ile de BT iş yükünü azaltacaktır.

Büyük veri (Big Data) yönetiminin olmazsa olmazı SAN (Storage Area Network) cihazları ile sanal sunucularınızı tek yerde ve tamamen yedekli bir şekilde barındırabilirsiniz. Ölçeklenebilir ve istendiğinde genişletilebilen depolama alanı ile, artan depolama alanı ihtiyacınızı SAN teknolojisi ile karşılayabilir, bütün verilerinize tek yerden, yüksek performanslı ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

Big Data Yönetimi İçin SAN Teknolojisi:

Büyük veri yönetimi, işletmelerin rekabet avantajını korumak ve geliştirmek için vazgeçilmez bir unsurdur. Storage Area Network (SAN) cihazları ile sanal sunucularınızı tek bir yerde, tamamen yedekli bir şekilde barındırabilirsiniz. Ölçeklenebilir ve genişletilebilir depolama alanları, SAN teknolojisi ile artan depolama ihtiyaçlarınızı karşılar, tüm verilere tek bir yerden, yüksek performanslı ve güvenli bir erişim sağlar.

Birkaç sanal sunucu ile tek bir fiziksel sunucu üzerinde kaynakları daha etkin şekilde kullanarak maliyetlerinizi minimize edin.

Esnek ve ölçeklenebilir sanal sunucular, yönetimi ve yedeklemeyi kolaylaştırarak BT iş yükünü hafifletir.

Sanallaştırma, uygulamaların ve servislerin değişen kaynak ihtiyaçlarına göre dinamik olarak adapte olmasını sağlayarak kaynakları en verimli şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Sanal sunucuların merkezi bir yönetimle işletilmesi, bakım ve güncellemeleri daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar.

1985’ten Bugüne…

tr_TRTurkish