Yedekleme ve Felaket Senaryoları

Veri Kaybı Önlemleri

Güvenilir Yedekleme ve Felaket Kurtarma Çözümleri

Tüm sistemlerini dijital, elektronik ortama taşımış, teknolojiye yatırım yapmış işletmeler rakiplerinden bir adım önde giderlerken, bu işletmelerin tamamen dijital ortamda faaliyet göstermesinin de bir takım riskleri bulunmaktadır. İşletmelerin sistemlerinde meydana gelecek en ufak kesinti veya veri kaybı işletmenin çalışmalarını durduracak ve işleyemeyecek hale gelmesine sebep olacaktır.

Neyse ki yeni teknoloji beraberinde yedekleme sistemleri ve felaket çözümlerini de getirmiştir. Size özel tasarlayacağımız felaket senaryoları ve konumlandıracağımız yedekleme yazılımları ile riskleri ortadan kaldırırken. Haftalık, günlük, saatlik ve hatta anlık alınan yedekleriniz ve bir sunucunuz devre dışı kaldığında birebir kopyası olan diğer bir sunucunun devreye girebildiği yedekleme sistemleri ile sisteminiz hiç durmamasın.

İşletmenizin sürekli olarak çalışmasını sağlamak, veri kaybını en aza indirmek ve felaket senaryolarına karşı hazır olmak için güvenilir ve esnek yedekleme çözümleri sunuyoruz.

 

Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış, hızlı ve güvenilir felaket kurtarma stratejileri geliştirmek için burada.

Veri Güvenliği: Kritik verilerinizi güvende tutun.

 

İş Sürekliliği: Hızlı ve etkili felaket kurtarma ile kesintisiz iş sürekliliği sağlayın.

 

Esnek Çözümler: StorageCraft, Double-Take, Veeam gibi lider çözümlerle ihtiyacınıza uygun çözümler.

Siz de işletmenizin verilerini güven altına almak ve felaket senaryolarına karşı hazırlıklı olmak istiyorsanız, bize ulaşın. Çözümlerimizle işletmenizi güçlendirin!

1985’ten Bugüne…

tr_TRTurkish