Logo

Logo

Teknolojik İhtiyaçlarınıza Özel Yazılım Çözümleri

Netsis onaylı destek personellerimiz tarafından profesyonel düzeyde eğitim, destek ve danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ERP programları çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerdeki temel iş süreçlerini verimli şekilde yönetilmesini sağlar ve firmaların iş süreçlerini hızlandırarak, büyüme sürecinde ihtiyaç duydukları çevikliği sağlar. Netsis gibi ERP programlarını verimli kullanmak günümüzün rekabet ortamında sizleri bir adım öne çıkartacaktır. Bu nedenle Netsis danışmanlarınızı doğru seçmek büyük önem taşır. Egekomp Bilgisayar olarak bizim misyonumuz firmanıza kurumsal çerçevede uygun çözümler üretip geliştirmek ve firmanızı bir üst seviyeye taşımaktır.

İşletmelerin satış ve pazarlama hedefleri doğrultusunda müşterileriyle en etkili şekilde iletişim kurmasına odaklanan Logo CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümü; saha operasyonlarını, pazarlama faaliyetlerini ve tüm satış süreçlerini hızlı bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

İşletmenizdeki her bir departmanın iş akışlarını tek noktadan yöneterek kontrol ve denetim mekanizmanızı güçlendirin; sorunsuz iş akışlarıyla şirketinizin verimliliğini artırın.

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

Web üzerinden kullanım sayesinde insan kaynakları süreçlerinize istediğiniz anda ve istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlayan Logo j-HR ile esneklik ve hız kazanın.

Teklif ve daha fazla bilgi için iletişime geçmek için tıklayınız.

1985’ten Bugüne…

tr_TRTurkish