Elektronik İmza (E-İMZA)

Elektronik İmza (E-İMZA)

Güvenli İmza

Elektronik İmza, modern dünyanın dijital dönüşümünde işlemleri daha güvenli, hızlı ve etkili bir hale getiren bir dijital imza çözümüdür. Kişilerin elle attığı imzanın elektronik ortamda eşdeğeri olan E-İmza, sadece elle atılan imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi avantajı da beraberinde getirir.

Egekomp olarak, şirketinizi E-Şirket süreçlerine hızlı bir şekilde dahil ediyoruz. Ofis ortamınızda, iş süreçlerinizi kesintiye uğratmadan, E-İmzanızı 15 dakika gibi kısa bir sürede oluşturup teslim ediyoruz.

E-İmza, gönderilen bilginin yolda değişmediğini, gerçekten gönderen kişiye ait olduğunu ve inkâr edilemez bir şekilde doğrulandığını garanti eder. Bu sayede işlemlerinizde güvenilirliği en üst seviyeye taşırsınız.

Geleneksel imza süreçlerinin aksine, E-İmza ile belgelerinizi hızla imzalayabilir ve işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Sınırsız kağıt işi ve bekleyişe son vererek zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız.

Her işletmenin ihtiyaçları farklıdır ve biz bu bilinci gözeterek yönetilen sistem hizmetlerimizi esnek ve özelleştirilebilir bir şekilde sunarız. Büyük işletmelerin yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmelerin de teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmalarını sağlar, böylece rekabet avantajı elde etmelerine katkıda bulunuruz.

 

E-İmza çözümlerimiz, en son güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bilgileriniz güvende olacak ve işlemlerinizin her aşamasında en üst düzeyde koruma sağlanacaktır.

1985’ten Bugüne…

tr_TRTurkish